سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 تعداد کل بازدید : 422514

  بازدید امروز : 13

  بازدید دیروز : 190

ناب - طالب پور

 
دنیا پس از سرکشى روى به ما نهد ، چون ماده شتر بدخو که به بچه خود مهربان بود ، سپس این آیه را خواند « و مى‏خواهیم بر آنان که مردم ناتوانشان شمرده‏اند منّت نهیم و آنان را امامان و وارثان گردانیم . » [نهج البلاغه]
 
نویسنده: حمید طالب پور ::: سه شنبه 97/1/21::: ساعت 3:6 عصر

 

به نام خدا

امام صادق«ع» : علماءُ شیعتِنا مُرابطون

اهل علم، مرزبانان و نگهبانان دین و عقاید اند ؛ آری به ویژه در این پیچ تاریخی بسیار مهم و در این زمانه که درک درست از دین و تبیین ،ترویج و دفاع از حریم آموزه های اسلام ناب و تبلیغ آن به تمام عالم نیاز به متخصصان ، افراد مستعد و دلسوز دارد؛ بسیار خیرخواهانه و به هنگام است که جوانان و نوجوانان مستعد، باهوش و نخبه، خود را در مسیر خواستگاه انبیاء ، اولیاء و ائمه ی اطهار«علیهم السلام» قرار دهند تا با درک عمیق و دقیق از دین، آگاهانه و متعهدانه خدارا یاری کنند.           

  و چه اندوهمندانه باید از کسانی که منع راه خیر کرده و سد راه تربیت مدافعان حریم دین و قرآن می شوند، سخن گفت و البته باید افرادی را که ناآگاهانه، علاقه مندی و تمایل نوجوانان و جوانان ورود به حوزه های دینی راخاموش می کنند، با مغرضان و عامدان منعِ خیر، تفکیک وجدا کرد.  امید آنکه خداوند تردیدکنندگان را به ساحل یقین؛ و جاهلان ومنحرفان فکری را هدایت نماید.

 به هرحال تبلیغ و دفاع از حریم اسلام ناب محمدی«صلی الله علیه وآله»،  به یار و یاور باهوش، بصیر، کوشا، شجاع و مستعد نیاز دارد. وبدانیم که در این زمانه، بیشتر از هر موقعیتی به متخصص دین شناس و بابصیرت نیاز داریم.

مهلت ثبت نام حوزه های علمیه تا پایان فروردین 97، وآغازی بر پایان تردید وتخریب

هرکه دارد هوس یاری- دین خدا- بسم الله

 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: پنج شنبه 97/1/16::: ساعت 4:46 عصر

 

به نام خدا

به نظر می رسد کمی از زمانِ بیش از حد نوشتن و حرف زدن و نقادی غیر لازم گذشته، حتی افراد فعال و دلسوز انقلاب ، با درک موقعیت حساس فعلی به عمل آگاهانه بیشتر نیازمندند.

رفقا ! اردوی جهادی مناسب ترین عرصه ی بروز عمل خالصانه وآگاهانه است؛ اردوی جهادی بهترین جایگاه برای تمرین تسلط بر نفس و مالکیت بر خود است. آری حالات معنوی وصف ناشدنی را در اردوی جهادی می یابی که تداعی گر صحنه های ایثار ،اخلاص ومعرفت دوران دفاع مقدس است.

اردوی جهادی تجلّی حکمت عملی جهاد است ، جایی برای تشخیص بهترین رفتار و افکار در مسیر الوهیت است؛ بابِ ورود به وادی فنا فی الله است؛ سفره و مادبه ی ارتزاق از مقام عندیت است. اهل مسیرِ هدایت می دانند که درباره ی اردوی جهادی هرچه بگوییم گزاف نیست.

رفقا! ما انسان ها در این دنیا زمین گیریم و دچار محدودیت های متعدد، ای کاش به خود آییم و خدایی شویم ؛ برای رهایی از این محدودیت ها و آزادی از حضیض دنیا و آسمانی شدن، به بال پرواز محتاجیم .

اردوی همه جانبه ی جهادی که هم جهاد اکبر و هم جهاد اصغر را در خود جای داده ، پَرِ پروازی می دهد تا با فنای فی الله، روح نا آرام انسان به آرامش، قرب و طمأنینه  رسد ومسلماً لذت آن قابل توصیف نیست. انسان در اردوی جهادی با ذبح امیال وخواهشهای نفسانی خود به خدا می رسد و دراین مسیر ملکوتی، مراحل را به سرعت وصف ناپذیری طی می کند.

 انسان، در اردوی جهادی پیروی از امام و ولیّ زمان را حس کرده ، انقلابی ومردمی بودن را تمرین می کند.

در پایان لازم است به همه ی رفقای فعال، خسته نباشید گفته و از خداوند برای صبر و شرح صدرشان در مقابل ناملایمات و مشکلات ، اجر جزیل و ثواب عظیم طلب نماییم.

عضوی از اعضای گروه جهادی شهید فتوحی اردکان

 فروردین 1397، روستای رباط پشت بادام

 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: جمعه 97/1/3::: ساعت 12:51 عصر

به نام خدا 

در پناه قرآن واهل بیت علیهم السلام سال بسیار خوبی همراه با 

«حمایت از کالای مرغوب ایرانی» برایتان آرزومندم . در پناه خدا

Image result for ?حمایت از کالای ایرانی?‎

ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حفظه الله:

مردم و مسئولان، با غیرت از کالای ایرانی حمایت کنند.


 
 
 
 

موضوعات وبلاگ

 

درباره خودم

 

حضور و غیاب

 

آوای آشنا

 

اشتراک