سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 تعداد کل بازدید : 422515

  بازدید امروز : 14

  بازدید دیروز : 190

ناب - طالب پور

 
هر که به آنچه می داند عمل کند، خداوند دانش آنچه را نمی داند به او ارزانی می دارد . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
نویسنده: حمید طالب پور ::: یکشنبه 96/4/25::: ساعت 12:43 عصر

به نام خدا 

سلام ودرود بر همه ی رفقا ! 

انشاءالله در عتبات عالیات دعا گو ونایب الزیارة دوستانیم . انشاءالله لغزشهایمان رو عفو کنید. یا حسین (ع)

Image result for ?عتبات عالیات?‎

448 ×

 
نویسنده: حمید طالب پور ::: شنبه 96/4/24::: ساعت 12:18 عصر

به نام خدا

انبیاء(علیهم السلام) از طرف خدای تبارک وتعالی برای تربیت بشر وبرای انسان سازی آمدند، اساس عالم بر تربیت انسان است.(امام خمینی *رحمةالله علیه* صحیفه نور ج 14 ص 153)

در راستای تحقق منویات امام راحل (ره) و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله) در سال 1387(ه ش) طرح صالحین کلید خورد .  

شجره ی طیبه صالحین طرحی کشوری، جهت ارتقاء سطح معرفتی ، بصیرتی و مهارتی که بر آموزه های تربیت محور و عملکرد های پرورشی استوار است.

حلقه های صالحین بسیج، گردهمایی روزانه یا هفتگی علاقه مندان به تعالی و طالبان رسیدن به قله های کمال و سعادت است ، حلقات وصل به معبود و پیوند به معشوق الهی است، حلقه های قرب ربِّ جلیل و قربانی نفس مریض وعلیل در بارگاه ملکوتی رحمن خلیل است.

آری ، حلقه های صالحین ، ثمره ی شجره ی طیبه ی انقلاب اسلامی است که جوانان، نوجوانان و اهالی مسجد را با اسلام ، انقلاب برخاسته از اسلام ناب و اهداف و برنامه های متعالی نظام اسلامی ؛ با رویکردی تربیتی و تعالی بخش آشنا می سازد.

در این راستا در نیمه ی دوم  سال 1395 طرح صالحین،  با راهبردی جدید و نگاهی تشکیلاتی و منظم در قالب (طرح تعالی) وبیشتر (مسجدمحور)، با برنامه هایی مفید، غنیّ و متنوع و با همکاری و همیاری دلسوزانه و افتخاریِ علاقه مندان حوزوی ودانشگاهی وبسیجیان مخلص وپرنشاط، به فعالیتش ادامه می دهد.

مردم شریف و متدین اردکان ، به ویژه اهالی مسجد و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان، با انسجام و وحدت و حول محور ولایت ، با شرکت در حلقه های صالحین ، ادامه دهنده ی مسیر نورانی امام راحل عظیم الشأن«ره» و شهدای گرانقدراند.

«این حلقات صالحین از کارهای خوب وبرجسته است ... کیفیت ها باید بالا برود؛ البته کیفیت بر کمیت ترجیح دارد ، لکن کمیّتِ با کیفیت  هم دارای اهمیت است یعنی گسترش سطحی وعرضی همراه با عمق یابی، هردو باید مورد توجه قرار بگیرد . امروز دنیای اسلام محتاج این حرکت بسیجی است.»(ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای حفظه الله 1/9/1391)  والسلام / 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: شنبه 96/4/24::: ساعت 8:1 صبح

به نام خدا 

خدایا به ما توفیق ده تا قدر سلامتی ونعمتهایت را بدانیم ولحظه به لحظه سپاسگزار آنها باشیم : 
 حرف‌های تکان‌دهنده بچه‌های مبتلا به بیماری «ای‌بی»/ ضجه و ناله بچه‌ام 17 سال است در گوشم می‌پیچد
حجت‌الاسلام سیدحمیدرضا هاشمی گلپایگانی بنیانگذار خانه ای‌بی ایران و مشکلات بیماران مبتلا به زخم پروانه‌ای 
arr

 


 
 
 
 

موضوعات وبلاگ

 

درباره خودم

 

حضور و غیاب

 

آوای آشنا

 

اشتراک