سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 تعداد کل بازدید : 422507

  بازدید امروز : 6

  بازدید دیروز : 190

ناب - طالب پور

 
کسی که دانشمند را حقیر شمرد، مرا حقیر شمرده است و هرکس مرا حقیر بشمرد، کافر است [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
نویسنده: حمید طالب پور ::: جمعه 93/8/30::: ساعت 10:41 عصر

به نام خدا 

 

   چقدر کتابها را در همین نیم ساعتها می شود خواند؟! بنده دوره های بیست جلدی و بیست وچند جلدی کتاب را در همین فاصله های ده دقیقه بیست دقیقه، در یک ربع ساعته انتظار در صف اتوبوس، مطب دکتر ، داخل اتوبوس و ...... خوانده ام .              مقام معظم رهبریحفظه الله


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: سه شنبه 93/8/27::: ساعت 11:33 عصر

به نام خدا

با سلام به دوستان بزرگوار

یا الله ! وثبّت لی قدم صدق عندک 

مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای حفظه الله : «مسئله فتنه و فتنه‌گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همان‌گونه که در جلسه‌ی رأی اعتماد خود بر فاصله‌گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند.»

 

به نظرم این خبر  از طرفی برای اهالی  استان یزد بسیار جالب وبهت آور  است واز سویی بسیار تأسف برانگیز وخجالت آور :

«دیدار استاندار یزد با یکی از سران فتنه و درخواست عجیب از او»


رفقا ! علی رغم تاکید رهبر انقلاب بر مرزبندی مسئولین با فتنه‌گران، در دیدار شان با هیات دولت  ؛ مطابق خبر ی از سایت استانداری یزد ، آقای میرمحمدی در اقدامی قابل تأمل با یکی از سران اصلی فتنه 88 صبح روز دوشنبه 26 آبانماه دیدار داشت 
    
  

در کمال تعجب در پایان خبر استانداری یزد آمده است ،این عامل داخلی فتنه  که البته هنوز توبه نکرده است ؛“جهت تامین آب استان و تسریع در اجرای خط دوم انتقال آب و احداث سد بهشت آباد قول مساعدت موثر داده “ سوال اینجاست که: 


 چرا طرح های اجرایی دولت باید با فردی در میان گذارده شود که هیچ مسئولیت وشأن وجایگاهی ندارد ؟ بعلاوه اینکه در اذهان اکثریت  ویا بگو قاطبه ی ملت ایران ( بجز اندکی از کسانی که از اندیشه و عملکرد او اطلاع ندارند ویا تعصب خاصی دارند) او ؛ از سران فتنه وآشوبهای سالهای قبل  و دلداده ی فرهنگ غرب است ؟

واقعا  چرا استاندار نظام جمهوری اسلامی به دیدار کسی می رود که هنوز تکلیفش با این نظام مشخص نیست؟چرا مسئولی از سویی اظهار اعتدال گرایی وولایت مداری می کند اما در عمل چنین نیست؟ لطفا مسئولین استان ووزارت محترم کشور  پاسخ و توضیح دهند؟

(رفقا !امیدوارم لااقل کتاب سودای سکولاریزم را خوانده  وهویت برخی اشخاص را شناخته باشید ) ./.والله العالم 


 
 
 
 

موضوعات وبلاگ

 

درباره خودم

 

حضور و غیاب

 

آوای آشنا

 

اشتراک