سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 تعداد کل بازدید : 422526

  بازدید امروز : 25

  بازدید دیروز : 190

ناب - طالب پور

 
دارایی با هزینه کردن کاهش می یابد و دانش با دهش فزونی می گیرد . [امام علی علیه السلام]
 
نویسنده: حمید طالب پور ::: یکشنبه 97/11/28::: ساعت 9:40 صبح

به نام خدا 

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

 pdf بیانیه ، جهت تکثیر ، مطالعه ، ارائه یا تدریس و بالاخره اقدام انقلابی

[PDF Mobile]


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: دوشنبه 97/11/22::: ساعت 10:5 عصر

به نام خدا

بسیاری سؤال می کنند در جلسه ی اساتید حوزه با نماینده ی شهر اردکان چه گذشت؟

بنا به وظیفه ی روشنگری و تبلیغی بویژه نقد گفتمانی وشخصیت نه تخریبِ شخص ، شمه ای از صحبت ها و نظرات نماینده شهر را ارائه می دهم تا خوب تفکرغالبِ مجلسیان و دولتیان را بشناسیم و البته قضاوت با خود شما مردم بصیر و صبور.

در بحث ولایت مداری مطرح شد که

چرا شما اکثریت نمایندگان مجلس با اینکه ولی امر مسلمین چندین مرتبه قبل از قرار دادِ تقریبا هیچِ برجام، تذکر دادند و راهبری کردند که - آمریکا قابل اعتماد نیست ، نگاهتان به داخل باشد ، برای اقتصاد مقاومتی طراحی و برنامه ریزی کنید و... - اما برجام را پذیرفتید (آنهم 20 دقیقه ای)؟

و اما نماینده ی شهر در پاسخ گفتند؛ رهبری کارشناسی کرد ما هم کارشناسی کردیم به اینجا رسیدیم که اگر برجام را نپذیریم کشورهای مقابل ما مطابق بند 7 منشور سازمان ملل به کشورما حمله می کنند لذا الان هم معتقدم منافع برجام بسیار بوده و هست.

ولایت پذیری را خوب لمس کنید! ایشان ادعا کردند لازم نیست ولایت پذیری خود را بیان کنم همه می دانند، وبارها گفته ام با گوشت و خونم ولایت پذیرم! ( گاهی انسان می ماند؛ بین اقدام وگفتارمجلسیان محترم چگونه رابطه ای برقرار کند!)

 واقعا قضاوت با شما ...

به نظر ایشان ولایت پذیری یعنی در مقابل حرف ولیّ  بایستی و بگویی ما کارشناسی داشتیم و رهبری هم کارشناسی کرد، ما نظر خودمان را اعمال کردیم و حال آنکه رهبری معظم انقلاب فرمودند آنچه سایه ی جنگ را از سر کشور ما رفع کرده و دفع می کند  حضور مقتدرانه ی مردم در صحنه است ، اقتدار موشکی و بازدارنده ی ماست، نه برجام بی سرانجام، نه کنوانسیون های ذلت بار و تحمیلی بیگانگان، نه خضوع در برابر قدرت های پوشالی خارجی.

انسان به ذهنش می آید و مقایسه می کند عملکرد اجتماعی و ولایت مدارانه ی! مجلسیان ودولتیان کشورمان را با وقایع کارشناسانه ی سقیفه در مواجهه ی با کارشناسی ولیّ زمانشان حضرت علی علیه السلام.

شما هم، فکر کنید و قضاوت !

واقعا ما که معنای ولایت پذیری نماینده ی شهرمان واکثر مجلسیان را در آن جلسه ، بسیار خوب فهمیدیم!

خدایا به حق اهل بیت علیهم السلام و قرآن عزیز! دولت و مجلسی شجاع، ولایت مدار، خود باور و بصیر، عنایت فرما. آمین یا رب العالمین/.

 

در پایان؛ هرانسان آزاده ومنصفی به این ملت رشید و زمان شناس، با خلق حماسه ای بسیار با شکوه در 22 بهمن امسال؛ افتخار ومباهات می کند./.

 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: شنبه 97/11/20::: ساعت 5:33 عصر

به نام خدا 

اگر فاطمه(سلام الله علیها) فاطمه شده 

چون آفریننده ی آرمانی جدید است،

چون خالقِ روشی بدیع است،

چون مُبدعِ اصلی اَنیق است 

آری، او آفریننده ی آرمان مستحکم دفاع از ولایت است 

او ، مبدع ثبات قدم در راه هدف، تا پای جان است

او خالق اصل واساس پیروی از ولایت است 

براستی با او؛ پیروی، دفاع و جانفشانی در راه ولایت معنا یافته است

و با او؛ حقیقتِ ثبات قدم و اوج ایثار، ابراز وجود می کند.

فاطمه را باید با ولایت معنا کرد.

شهادتِ اسوه، شاخص، قُدوه والگوی ولایت مداری تهنیت باد. یا علی 

 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: سه شنبه 97/11/16::: ساعت 3:15 عصر

به نام خدا

جوانان امروز از انقلاب دفاع می کنند نه برای اینکه خواهان شغل و مسکن و لباسی بهتر باشند ، در پی چیزی اند فراتر از مادیگرایی ، معتقدند انقلاب چیزی را به آنها داده و می دهد که بایسته و شایسته ی انسان است؛ چیزی فراتر از مادیت و زرق و برق های ظاهری دنیا. در پی گمگشته ای بودند کمیاب ، در پی انقلابی واقعی ، انقلاب در ریشه ها ، انقلاب در اندیشه ها ، در پی حقیقت انسان ها وانسانیت

و چون انقلاب اسلامی ایران ریشه در فطرت و اندیشه ای ناب دارد از او بُریدن محال است در هر شرایطی.

 آری انقلاب اسلامی مقدمه ی ظهور بلکه قسمتی از ظهوراست؛ ظهورحق. 

     


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: پنج شنبه 97/11/11::: ساعت 7:7 صبح

به نام خدا

پیرامون مسایل اخیر شهر بویژه جلسه ی در نوع خود منحصر به فرد اساتید ارجمند حوزه علمیه ی اردکان با نماینده ی محترم شهر در مجلس شورای اسلامی ونامه ی امام جمعه ی مردمی شهر نسبت به رویدادهای شهر واستان ، چند نکته قابل توجه جدّی است:

1-با توجه به موارد فوق ، تلقی حزبی، صنفی، جناحی یا شخصی بودن مطالبات فوق ، تصوری نابجا واشتباه است . اغلب قریب به اتفاق اساتید بزرگوار حوزه وامام جمعه ی محترم شهر تاکنون در هیچ حزب ، گروه وجناحی نبوده ونیستند ومطالبات شخصی هم ندارند لذا تلقی حزبی ، جناحی یا شخصی بودن این حرکت ، نابجا وبه حاشیه راندن وتحریف این نهضت اصیل است.

2-این حرکت خالصانه وعمیق ، موجی است خود جوش وحق مدارانه در مقابل تفکر وجریان فساد در شهر ، جریانی سیستمی ،طراحی شده ومتأسفانه در قالب دینی ، مذهبی وبه نام جمهوری اسلامی، ولایت واسلام.

3-حقیقتِ مخالفت حق طلبانه ی حوزویان ومردم انقلابی شهرومباحث مطروحه،ربطی به انتصاب شخص وعملکرد افراد خاصی ندارد ومطالباتی عمومی وحرکتی فراتر از اینهاست هرچند موارد خاص ،خود، مصادیقی از آن فساد نهادینه شده است.

4-متأسفانه نصب افراد نالایق وبا معیارهای جناحی وسفارش شده با رویکردی خاص وبه دور از شایسته سالاری در شهر واستان، باعث ایجاد موجی از چاپلوسی، کم کاری، تبعیض وبرخوردهای غیر اخلاقی ودوگانه بین تعدادی از رؤسای ادارات، سازمانها ، بانکها ومراکز مؤثر در شهر بویژه ایجاد نارضایتی ، ناراحتی واعتراضات زیر پوستی یا علنی مردمی شده است.  ما انقلاب کردیم تا فساد، رانت، چاپلوسی،تبعیض، استبداد وخفقان وامور غیر اخلاقی از جامعه ی اسلامی رخت بربندد!.

5-البته حوزویان ومردم انقلابی شهر که خود، انقلاب ودفاع مقدس را رقم زده اند قطعا متوجه اند وهرگز شیرینی جشن 40 سالگی انقلاب را تلخ نکرده، به اقدامی مخلّ عزت واقتدار نظام سربلند اسلامی دست نمی زنند. ولی اهالی وحشت زده از بیداری مردم شهرهم  بدانند که خفه کردن یا کند کردن حرکتِ صواب، عمیق وانقلابی حوزویان ومردم رشید شهر به بهانه ی حفظ وحدت ، حربه ای نخ نماست.  

6- وبالاخره ؛ وعده وسنت الهی قطعی وخلل ناپذیر است ومطابق آیات قرآن مجید ، باطل همچون کف روی آب مدتی جولان دارد اما رسوا ، محو ونابود می شود وحقیقت آشکار می گردد اما خداوند توفیق داده تا این مبارزه با فساد، نهی از منکر، اجرای سنت الهی وپالایش اساسی به دست ما صورت گیرد واز این بابت خداوند را شاکریم .لذا ثابت قدم ، پاسداران ومرابطون اسلام، ارزشهای انقلاب اسلامی وخون شهدا وامام راحل عظیم الشأن تحت فرمان ولی امر زمان حفظه الله خواهیم بود و بر مطالبه وپیمان به حق خود تا آخر ایستاده ایم .ان شاءالله ./. من الله التوفیق      

 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: دوشنبه 97/11/8::: ساعت 9:18 عصر

به نام خدا

رفقا! خدا را شکر که فهمیدیم نماینده ی شهرمان چگونه ذوب در ولایت است!

معنای ولایت مداری نماینده ی محترم مجلس و حزب متبوعشان را کاملا درک کردیم !

ایشان درجلسه ی پرسش و پاسخ با اساتید حوزه علمیه اردکان در رابطه با اینکه ولایت مداری به حرف وادعا نیست، بلکه باید همسویی فکری و التزام عملی داشت؛ و شما چرا با اینکه ولیّ وامام جامعه در موضوع برجام تآکید بر عدم اعتماد به آمریکا وخسارت محض بودن آن را مطرح کردند، باز بر عقیده ی خود پس از 6 سال پافشاری می کنید ؟ در جواب گفت :

همه ی وجودم واز عمق جانم ولایت مدارم و این امر ذاتی من است وکسی نباید در آن شک کند اما در برجام ما کارشناسی کردیم، رهبری هم کارشناسی کرد، ما رسیدیم به این که طبق بند7 منشورسازمان ملل اگر ما برجام را امضا نکنیم به ما حمله ی نظامی می شود! اما نظر رهبری چیزدیگری بود!!.

رفقا! ملاحظه کردید؟!

وقتی امام ومقتدای جامعه با نگاه ولایی ومسلطش به همه ی جوانب مسایل ومشکلات کشور می فرماید: آنچه سایه جنگ را از کشور برداشت؛ اقتدار موشکی وعلمی، مقاومت و ایستادگی مثال زدنی مردم پای نظام اسلامی بود نه برجامی که حاصلش خسارت محض؛

انسان می ماند وتعجب می کند که چگونه مردم، این تفکر منحرف ودر تضاد با تفکر ولایی را در کسوت نماینده ی مجلس شورای اسلامی ، جا داده و همچنان سکوت می کنند ؟!

برادربزرگوار نماینده ی عزیز! مسائل استراتژیک وراهبردی جامعه را که نمی شود با کارشناسی فشل و حزبی پیش برد وبرای آن تصمیم گیری کرد. پس جایگاه تقدم نظر ولایت درامور مختلف به ویژه مسائل حساس و کلیدی جامعه ، مطابق قانون اساسی چه می شود؟

پس جایگاه قانون مداری وولایت محوری کجاست؟

دقیقا تاریخ تکرار می شود! تقابل رأی و نظرکارشناسانه ی اهالی سقیفه ونظر علی(ع) به ذهن می آید. خسارت محض برجام کجا و رها نکردن گرایش به آمریکا واروپا ونگاه غربگرایانه به بهانه ی برجام کجا؟

مردم ولایت مدار، شریف ورشید اردکان ؛ با توجه به مواضع نماینده ی محترم شهرمان، می توان منشأ دوقطبی سازی ومشکلات اساسی در جامعه را هم تا حد زیادی شناخته شده دانست .

جناب نماینده ی محترم ! شما نماینده ی مردم مقاوم، دانا و مقتدر ایران اسلامی هستید چرا زلف خود را به اموری واهی چون برجام 1 و برجام اروپایی گره می زنید درحالیکه مشکل مردم ما، راه حلّی کاملا روشن وداخلی دارد. ما با داشتن امکانات، نیروی انسانی و سرمایه طبیعی 7 برابری دنیا چرا باید نگاهمان به خارج باشد وعزت واستقلالمان را به حراج دهیم؟

نماینده محترم و معززشهر! چرا با زیربنای فکری شبه لیبرالی و رسوبات به جامانده از قبل از انقلاب، هنوز خودباوری ملت را درک نکرده اید وبر نظرات باطل طیفتان اصرار دارید؟ أین تذهبون؟ چرا همچون جهادگران پشیمان در حال چرخش وریزش هستید ؟ به سوی مردم و ولایت واسلام عزیز برگردید که هنوز دیر نیست.

امیدواریم به جای طرح مباحث حاشیه ای و فرعی توسط شما نمایندگان و دولت محترم (با عذرخواهی از مردم صبور وآگاه ) به تفکر انقلابی باز گردیده، به وظیفه ی اصلی خود که حل مشکلات اساسی مردم و رفع معضل اقتصادی و فرهنگی و به ویژه معیشت مردم است، بپردازید وباتکیه بر نیروها و امکانات داخلی، خودباوری و خوداتکایی؛ ایرانی آباد، آزاد و حکومت وامتی بر پایه ی دین و الگو، بسازید. ان شاءالله 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: دوشنبه 97/11/8::: ساعت 9:0 عصر

به نام خدا

جناب آقای تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی

با سلام و تشکر و امتنان از حضور شما بین اساتید حوزه علمیه اردکان Tدغدغه مندان عرصه های مختلف دینی ، ملی و منطقه ای ونمایندگان عرضه ی مطالبات مردمی.

 

 در ابتدا از اینکه برخی موارد وسؤالها را بدون تعارف و شفاف مطرح می نماییم و نقدمان را ارائه می دهیم...؛ اما از احترام و عرض ادب مان نسبت به شما کاسته نمی شود.

*1- جایگاه و رسالت اساسی نمایندگان مجلس : 1- قانون گذاری 2- نظارت بر حسن اجرای آن است.

با توجه به اینکه شما بر این مقوله توجه لازم را دارید اما موارد متعددی از مرز وظایفتان خارج شده و تفکیک قوا را رعایت نکرده و به گفته ی خودتان (در مناظره با آقای کوهکن نماینده ی محترم مجلس دهم) وارد مرز استبداد شده اید؛ آری علی رغم دخالت و تصدی گری شما در امور اجرایی و عزل و نصب هایی که هیچ سنخیتی با حوزه ی مسئولیت و وظایف شما ندارد ، شما مدعی شده اید که تا بحال درجایی در عزل و نصب ها دخالتی نداشته اید، بله به قول معروف برخی قوانین، مکتوب و علنی است اما بعضی هم نانوشته است ولی همه آن را درک می کنند و می فهمند لذا لطفا شعور مردم شریف و نخبگان یک شهر را دست کم نگیرید و با الفاظ و استنکاف از پاسخ صحیح؛ زیر سؤال نبرید!

*2-  ولی فقیه به عنوان محور امور نظام اسلامی و افکار و اعمال ایشان به عنوان میزان سنجش افکار و عملکردهاست؛ اما آیا حقیقتا تنها ملاک قرب و بعد به شاخص و میزان فوق ، دم زدن و عَلَم کردن لفظی سخنان رهبری و استفاده ی ابزاری از آنها و اتصال زبانی به ایشان است؟ یا همسویی فکری و همراهی عملی با ولایت است؟ آیا حربه های پوپولیستی مشمول گذشت زمان نمی شوند؟

آیا همراهی با حزب منحله ی مشارکت و سازمان مجاهدین و دم زدن از بهزادها، تاجزاده ها ، عبدی ها ، گنجی ها ، حجاریان ها ، میردامادی ها ، جهانبگلوها ، بشیریه ها ، تاجیک ها، خوئینی ها و دیگردگراندیشان وبودن در حلقه های کیان وآیین و مصاحبت صمیمانه با آنها و دمساز بودن با جریان ها و کسانی که در افکار و عملکرد از جنس ملت و انقلاب نیستند، شبهه ی عوام فریبی بودن مواضع شما را تقویت نمی کند؟ آیا ولایی بودن به حرف است؟

*3- پیشرفت، در منظومه ی ادبیات قرآن و اسلام همراه با عدالت است ، پیشرفت بدون ملاحظه ی پیوست یعنی توسعه ی غربی ، آری همان اتفاقی که در اردکان بویژه در بخش صنایع با طراحی شما رخ داده است. اشتغال جوانان شهر ، مطلوب است اما مطلب ما این نیست بلکه همه ی بحث ، طبق نظر خود شما طرح دادن بدون پیوست فرهنگی و اجتماعی ، نشان از ضعف ساختار ذهنی طراح است ؛ و حال که قدرت پاسخگویی منطقی را ندارید تکیه کلامتان عدم عملکرد مطلوب حوزوی ها و مؤسسات فرهنگی شده که شما چه کرده اید و چه می کنید؟ و در اصطلاح شاه بیت عملیات دفاعی و روانی شما انداختن توپ به زمین طرف مقابل است که به نظر می رسد حربه ای نخ نماست.

*4- شما فرموده بودید نمی شود کسی را از قدرت کنار گذاشت و بعد حرف از تعامل زد ، به نظر می رسد دقیقا شما در گویش و گفتار، در مقابل میدان عمل دچار پارادوکس و تناقض هستید و چنان ، مخالف سلیقه و دیدگاه خود را به محاق می برید و سپس دم از تعامل می زنید که گویا حرف بالا از شما نیست!

*5- برادر تابش، به نظر می رسد کسانی که در پی طراحی کسب صندلی هیئت رئیسه و تصاحب قدرت و جایگاه شخصی و حزبی و بیشتر گروهی و حزبی اند و در حزب و تفکر یک طرفه ی خود دچار جزم اندیشی و مرید پروری سلیقه ای اند آیا می توانند همه ی مردم را به یک چشم ببینند و نماینده ی همه ی ملت باشند؟ بله؛ نمی گویم تفکر لیبرالیستی اما شبه لیبرالی باید، تا حزب گرایی و تحزب را راهکار خروج مجلس از بن بست قدرت طلبی و انحراف دید!  چگونه می شود انتظار داشت از این گونه تفکر ، به نماینده ای متقی و عادل و در فکر دردها و مشکلات حقیقی و واقعی مردم رسید؟

*6- شما ادعا کرده بودید مجلسی در تراز و قواره ی خود است که رانت و فساد از او برچیده شود اما ملاحظه کاری ها نمی گذارد.

جناب آقای تابش! یک شهروند تقاضای شفاف سازی دارد و منتظر پاسخ برهانی است، نه جدلی:

چرا استفاده از صنایع و مدیریت مساعدتهای شرکت ها باید در انحصار افراد خاصی از جمله نماینده ی شهر باشد؟ واقعا چرا برای مساعدت به مراکز مذهبی و فرهنگی و رفاهی در حالی که ارتباطی منطقی با اختیارات نماینده ی شهر ندارد اما شرکت ها و صنایع باید درخواست نامه ی نماینده ی شهر را داشته باشند؛ واقعا مصداق رانت و فساد و جایگزینی روابط به جای ضوابط علنی و آشکارتر از این هم می شود؟ چرا باید اوضاع شهر جوری سوء مدیریت شود که حتی صدای بلند امام جمعه ی شهر را هم نشنیده بگیرند؟

واقعا چه کاسه ای زیر نیم کاسه ی برخی مدیران و مسئولین از جمله نماینده ی شهر در موضوع صنایع با آنهمه آلودگی و خسارت های مادی و معنوی است (و هرروز هم بر بدبینی زیرپوستی مردم افزوده می شود) ؟ این توزیع و تبعیض ناسالم درآمدهای برخی از ارگانها از جمله دفتر نماینده از صنایع که اغلب ناشی از اِعمال گرایش های سیاسی و نشأت گرفته از اخلاق وارداتی است، به جدّ، عدالت مسئولین و مدیران و بویژه نماینده را زیر سؤال برده، و در مقابل، مگر می شود با جیب تهی ، فعالیت فرهنگی و مذهبی متوقَع بود

با همه ی احترام به شما به عنوان عضو فعال مجلس شورای اسلامی کشورمان ، متذکر می شویم ؛ ما با تز تکرار میانه ی خوبی نداریم لذا با پاسخهای تکراری وجدلی نیز میانه ی خوبی نداریم لطفا حتی المقدور در صورت اصرار بر پاسخگویی ودر صورت صلاحدید ، پاسخهای منطقی، جدید وغیر جدلی ارایه فرمایید که مورد امتنان است

وآخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین 3/11/1397./.

*رفقا ! این 6  سؤالی بود که در جلسه ی اساتید حوزه از جناب نماینده ی محترم پرسیدیم.

البته سؤالات دیگری هم پرسیده شد  اما متأسفانه با بهانه هایی فقط به دو سؤال در حد ناقص پاسخ داده شد!!

انشاءالله گزارش کامل آن جلسه ی در نوع خود منحصر به فرد، در صورت صلاحدید توسط مسئولین مربوطه منعکس شود.

توجه : قسمت عمده ای از گزارش جلسه ی فوق در «اردکان امروز »آمده است .


نظرات شما ()
 
نویسنده: حمید طالب پور ::: یکشنبه 97/11/7::: ساعت 9:25 صبح

به نام خدا 

رفقا ! متأسفانه شگرد وشیوه ی مرتسم در ذهن نماینده ی محترم شهرمان؛ انداختن توپ در زمین طرف مقابل یعنی مردم وبرخی منتقدین است ونیز شگرد بهانه گیری وعوامفریبی در مجالس عمومی ومساجدبا الفاظ وسؤالاتی ساده وبه ظاهر مردم پسند ؛ برای مثال : «مگر بد است که ما با طراحی وآوردن صنعت بیکارها وجوانان شهر را سر کار بردیم وشاغل کردیم؟و...

این در حالی است که کسی با اشتغال جوانان مخالف نیست  مخالفتها به عدم تدبیر وعدم پیوستهای اجتماعی، فرهنگی وزیست محیطی است که خسارتهای آن بسیار از منافعش بیشتر است .واقعا از قِبَل صنایع ودر حقیقت غارت منابع ، معادن، آب وسرزمین اردکان عزیز چقدر مردم نفع می برند؟! چقدر ساده اندیشی است اگر منفعت بسیار کم اشتغال جوانان، آن هم در سطوح پایین ونه سطوح مدیریتی را چون پتکی بر سر مردم بزنند واز خسارتهای عظیم آن برای مردم نگویند و توقع داشته باشند مخالفتی ابراز نشود . واقعا اینها اگرعوام فریبی وسوء استفاده از عواطف واعتماد پاک مردم نیست پس چیست؟

واین در حالی است که جناب آقای تابش در مناظره ی خود با آقای کوهکن نماینده ی دیگر مجلس گفته بود : «طرحی اگر به مجلس بیاید اما بدون پیوست باشد نشانه ی ضعف ساختار آن است»

جناب آقای نماینده ی محترم: آوردن طرح صنایع پر آب خواهی که شاید تنها افتخار بزرگ شما در طول تصدیگری نمایندگی شماست آیا بدون پیوست فرهنگی، زیست محیطی واجتماعی ؛ نشانه ی ضعف ساختار ذهنی طراح وتیم او نیست؟ چرا مردم را فریب می دهید؟ چرا شهری با این قدمت فرهنگی  وقوام رسوم وسنتهای پاک واصیل وزیست بومی عالی را در مدتی اندک با بی تدبیری  وکج اندیشی به این روز اسفبار انداخته اید؟ چرا به جای عذر خواهی واصلاح حقیقی خسارتها ، همچنان بر رویه ی باطل خویش اصرار دارید ؟مباد روزی که مردم به ماهیت واقعی طرحهای شما وتفکر خاص ومستبدانه ی شما وجریان فکریتان پی ببرند که دیگر جایی در این شهر نخواهید داشت و عاقبتتان با کرام الکاتبین خواهد بود.فاعتبروا ... . 


 
نویسنده: حمید طالب پور ::: شنبه 97/11/6::: ساعت 5:1 صبح

به نام خدا 

توصیه ی اول ولی امر مسلمین به دانشجویان ودانشمندان: 

واما 

توصیه ی دوم ایشان:

  هیچ‌گاه به برنامه‌ها و توصیه‌های غربی‌ها اعتماد نکنید.

و

13971103_0241478.jpg (900Ã?636)


 
 
 
 

موضوعات وبلاگ

 

درباره خودم

 

حضور و غیاب

 

آوای آشنا

 

اشتراک